مجید نظری

برنامه نویس و طراح سایت

منظم و متعهد به قوانین، علاقه مند به کار تیمی، علاقه مند به یادگیری موضوعات و مباحث جدید

مهارت‌ها
PHP
Laravel
MySql
C#.NET
VB.NET
ASP.NET
OOP
Sql Server
HTML
CSS
Java Script
jQuery
Git
WordPress
زبان‌ها
انگلیسی
متوسط
سوابق کاری

مدیر واحد آی تی

موسسه شریف یار - اردیبهشت 97 تا کنون
شریف یار یک موسسه آموزشی پژوهشی است که در زمینه مشاوره دانشجویی، آموزش فنی و حرفه‌ای، طراحی سایت و مهاجرت تحصیلی فعالیت می کند. مدیریت سایت‌های موسسه که عموما با وردپرس نوشته شده‌اند، طراحی و برنامه‌نویسی crm شرکت تحت ویندوز، طراحی و برنامه نویسی پورتال داخلی شرکت، مدیریت طراحی سایت‌های مشتریان در واحد طراحی سایت از جمله فعالیت‌های برنامه‌نویسی و طراحی سایت من در این موسسه است.

برنامه نویس php - لاراول

تجارت الکترونیک آریانا - آبان 96 تا اردیبشهت 97
سایت فروشگاهی پاساژ یکی از محصولات این شرکت است که برنامه‌نویسی سمت سرور آن با زبان php و بر پایه فریمورک لاراول انجام شده است.

سرپرست تیم برنامه نویسی

کار118 - دی 94 تا آبان 96
پروژه کار 118 یک سایت آگهی استخدامی است که با زبان پی اچ پی و برپایه فریم ورک لاراول نوشته شده است. توسعه این پروژه توسط یک تیم سه نفره طراح و برنامه نویس انجام می‌شد و مدیریت این تیم بر عهده من بود.

توسعه دهنده Sharepoint

پیشگامان عصر انتقال داده - شهریور 93 تا دی 94
عمده وظایف من در این شرکت طراحی و پیاده سازی سامانه های مبتنی بر شیرپوینت بود. طراحی چند سایت استاتیک برای شرکت، پیاده سازی یک سایت با سیستم مدیریت محتوای دات نت نیوک برای یکی از مشتریان شرکت و برنامه نویسی چند اپلیکیشن اندرویدی با جاوا در محیط اندروید استودیو و B4A از دیگر فعالیتهای من در شرکت پیشگامان بوده است.

توسعه دهنده Sharepoint

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران - اردیبهشت 93 تا شهریور 93

تحصیلات

کارشناسی ریاضی کاربری

دانشگاه صنعتی شاهرود
از سال 1384 تا 1390

پروژه ها و نمونه کارها

نرم افزار مدیریت پروژه شریف یار

نرم افزار مدیریت پروژه شریف یار (برای موسسه شریفیار) جهت مدیریت امور دفتری و پروژه های این موسسه طراحی شد. پایگاه داده این نرم افزار SqlServer میباشد. و از خصوصیات مهم این نرم افزار میتوان به چندکاربره بودن، ارسال و دریافت پیامک توسط پنل پیامک اینترنتی و مودم جی اسم ام اشاره کرد.