تو این هفت روز:

1- از بلاگفا بیشتر از قبل متنفر شدم. چون اجازه نداد توی قالب وبلاگ، کد انتقال به سایت دیگه ای رو وارد کنم. یعنی امکان انتقال خودکار بازدید کننده ها به وبلاگ جدید از بلاگفا وجود نداره. از دوستان عزیزم خواهش می کنم اگه کد جاوااسکریپتی برای انتقال خودکار بازدید کننده ها به سایت دیگه ای رو می شناسن بهم معرفی کنن که دیگه از شر بلاگفا خلاص شم.

2-رفتم شاهرود. توی سفر 4 روزه به شاهرود برای دیدن دوستان و کارای دانشگاهی و … که به اینترنت دسترسی نداشتم، فهمیدم که خیلی خوبه آدم فعالیتش تو دنیای مجازی رو کمتر کنه و به زندگی واقعیش هم برسه.

3-فرصت کردم مصاحبه مدیر بلاگ اسکای رو دانلود و گوش کنم. حرف دل خیلی ها رو زد. صاف و پوست کنده. مثل خیلیها از فیلترینگ هم شاکی بود و البته از دخالتها و کمکهای بی دریغ دولت هم صحبت کرد (مثل فیلتر کردن پیکوفایل تنها یک هفته بعد از راه اندازی!)

4- آب قطع شده بود. داریم به تابستون و فصل گرما نزدیک می شیم و مثل همیشه قطعی آب میاد سراغمون. دیروز هم اولین روزش رو تجربه کردیم. این وسط بعضیا میگن غربی ها ابرها رو می دزدن که اینجا بارون نیاد! (نتیجه اینکه هر چیزی رو میشه توجیه کرد و براش دلیل تراشید، حتی خشکسالی)

5- دوباره اخبار رو دنبال کردم. یه حرفی دکتر شریعتی زده که با خوندن دوباره اش، تصمیم گرفتم کمی هم به اتفاقاتی که اطرافم می افته توجه کنم. این سخن دکتر شریعتی هم بعدا در حاشیه نوشت می نویسم.

3 پاسخ به “هفت روز”

 1. کلا هر چیز بدی متوجه غربیها و استکبار جهانیه
  در واقع انها شر مطلق هستند

  پاسخ:

  آنها شر مطلق و ما هم خیر مطلق

 2. سلام.
  بابا بلاگفارو از توش بیا بیرون.
  خنگه کلا

  این قطعی آب هم دقدقه ای شده اینروزها!!!

  پاسخ:

  دیگه تموم شد علی جون. بارو بندیلم رو جمع کردم رفتم بیرون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.